hala

 

HALA NAMIOTOWA O KONSTRUKCJI NOŚNEJ ALUMINIOWEJ

tymczasowy obiekt budowlany zgodnie z art. 29 ustęp 1 punkt 12 Prawa Budowlanego postawiony na terenie utwardzonym z istniejącą halą magazynową przeznaczony jako tymczasowe miejsce składowe dla produktów handlowych

 

Oferta wynajęcia ogrzewanej hali namiotowej

 

  • dach i szczyty, pneumatyczny /pompowany/ Taki dach ma wiele zalet np. nie zbiera się kondensat, jest zwiększona termoizolacja, nie przepuszcza dźwięków, nie tworzą workowate zagłębienia w plandece i łatwiej zsuwa się śnieg.

  • ściany z płyty warstwowej o grubości 50 mm, ulb więcej rdzeń styropian, pianka poliuretanowa, wełna mineralna. Płyty warstwowe połączone z posadzką specjalną spoiną , aby nie przenikała woda do wewnątrz., namiotu.

  • Namiot ogrzewany , nagrzewnicą olejową o mocy 98 kw,

 

Szkielet główny hal wyprodukowany jest z ekstradowanych profili aluminiowych według unijnej normy, DIN 4112. Wszystkie części łączne są wyprodukowane z ocynkowanej ogniowo stali.

Namiot nie posiada żadnych podpór wewnątrz.

Konstrukcja nośna namiotu wykonana jest z aluminium.

Poszycie dachu wykonane z tkaniny plandekowej PVC 650 g/m² ( .

Materiał plandekowy jest stabilny temperaturowo w zakresie temperatury + 70° / -30° Jest to tkanina powlekana obustronnie PCV. Importowana i posiada stosowne atesty niepalności i wytrzymałości.

Namiot jest budowany zgodnie z wymogami PN-EN- 13782 ;2007

Zaleca się utrzymywanie temperatury dodatniej w namiocie, lub przy intensywnych opadach śniegu zadbać o jego usunięcie.

Montaż może się odbywać na dowolnym, wypoziomowanym i utwardzonym podłożu.

Leszek Kowalczyk 607 427 951

 

hala3

 

hala4